Vnitřní zateplení

 • Zateplíme studené stěny
 • Zateplíme stropy zevnitř
 • Zateplíme betonové podlahy
 • Eliminujeme tepelné mosty
 • Dozateplíme celé objekty
 • Zateplíme staré budovy
 • Snížíme vlhkost
 • Udržíme příjmené klima
 • Nezmenšíme místnost
Tepelně izolační nátěr od českého výrobce ALPHA CZECH funguje jako vnitřní tepelná izolace. Aplikace tepelně izolačního nátěru provádíme pro přímé vnitřní zateplení stěn, abychom naším zákazníkům zlepšili tepelný komfort domova, ušetřili energie, snížili vlhkost nebo je zbavili plísní.

Izolace studených stěn

Pro dosažení příjemného komfortu ve vašem domově je klíčové sledovat nejen vzdušnou teplotu, ale také tu pocitovou. Často se stává, že i při dobré vzdušné teplotě cítíte, že na vás odněkud vane chlad. Tento problém efektivně vyřešíme za pomocí aplikace tepelně izolačního nátěru. Nátěr po nanesení na stěnu vytváří izolační vrstvu, která do sebe akumuluje teplo, vyzařuje ho zpět a brání jeho úniku.

Tepelné mosty

Tepelný most je oblast ve stavební konstrukci, kde dochází k výraznému úniku tepla. Aplikací tepelně izolačního nátěru se na těchto místech vytvoří ochranná izolační vrstva, která zvyšuje tepelnou odolnost. Tím eliminujeme tepelný most, snižujeme tepelné ztráty a zvyšujeme energetickou účinnost dané oblasti ve stavební konstrukci.

Zateplení stropu zevnitř

Zateplení stropu zevnitř je klíčovým krokem k dosažení významným energetickým úsporám. Všichni dobře víme, že teplo přirozeně stoupá vzhůru, je tak nezbytné věnovat zvláštní pozornost izolaci stropu. Tradiční zateplovací metody mohou být spojeny s nepořádkem a nekomfortem během realizace, zateplení stropu izolačním nátěrem nabízí rychlé a efektivní řešení. Již první den po aplikaci pocítíte výrazné zlepšení tepelné pohody a to bez nepořádku a prachu.

Dodatečné vnitřní zateplení

Dodatečné vnitřní zateplení je ideálním řešením pro ty, kteří již mají dům zateplený, ale stále čelí problémům s plísní, tepelnými mosty nebo chtějí dále snížit energetickou náročnost svého domova.

Vnitřní zateplení starého domu

Pokud řešíte zateplení starého domu a obáváte se uzavření jeho fasády, nabízíme řešení v podobě tepelně izolačního nátěru. Tato aplikace zateplí váš dům zevnitř, a díky paropropustnému charakteru nátěru neomezí prodyšnost stěn. Tímto způsobem razantně zlepšíme izolační vlastnosti domu bez narušení jeho původní konstrukce, vzhledu a rázu.

Snížení vlhkosti v interiéru

Aplikací tepelně izolačního nátěru ustálíme klima v interiéru a díky tomu se vyrovnají rozdílné teploty na stěnách které způsobí nadbytečné množství vlhkosti která se tvoří díky rozdílným teplotám stěn. V rohu místnosti je stěna studenější než uprostřed. Vysoká vlhkost je ideálním začátkem pro tvorbu plísní a pokud máte děti, neměli byste vysokou vlhkost u vás doma podceňovat.

Zateplení podlahy

Jistě, zateplení podlahy provedeme také. Pokud vás trápí studené nohy z betonové podlahy a nechcete kvůli zateplení zvedat podlahu o několik centimetrů, jsme tu pro vás. Aplikací milimetrové vrstvy izolačního nátěru na celou plochu podlahy dokážeme zajistit efektivní zateplení. Po této úpravě už nebudete potřebovat ani ponožky, ani pantofle

Horko v letních měsících

Nátěr nejenže odrazí teplo vyzařované z topení zpět do interiéru, ale v létě, kdy slunce ohřeje stěny a ty následně uvolňují teplo do místnosti, nátěr brání tomuto přenosu tepla. Tímto způsobem vám pomáhá udržet příjemné klima v podkrovním prostoru i během horkých letních dní. Ideální volba pro komfortní a úsporné prostředí ve vašem podkroví.

Kontaktujte nás

  Nátěr pro vnitřní zateplení stěn složený z patentovaného pojiva a mikrosfér

  Co je to mikrosféra? Mikrosféra je malá kulatá přírodní částice, která se skládá z polymerů, skleněného prachu, křemičitanu hliníku a dalších příměsí. Vzniká zahříváním směsi těchto materiálů, které se následně rozpouštějí a vytvářejí pěnu, která ztvrdne do podoby kulatých mikrosfér. Tyto mikrosféry mají velmi malou hustotu, jsou velmi lehké, ale zároveň mají vysokou pevnost a odolnost vůči tlaku a deformaci. Díky těmto vlastnostem jsou mikrosféry skvělým izolantem a čím dál častěji používány jako izolační materiál.

  Zadržuje teplo

  Alpha Inner díky svým izolačním schopnostem udrží v interiérech teplo déle. Aplikací na stěny a stropy vytvoříme pomocí nátěru ochrannou vrstvu, která zabraňuje unikání tepla skrz zdivo.

  Proti plísním

  Alpha Inner je vynikající volbou pro ty, kteří se potýkají s problémy vlhkosti a tvorbou plísní. Materiál díky svým vlastnostem eliminuje vznik plísní a jejich rozšiřování.

  Omyvatelný

  Jednou z výhod Alpha Inner je jeho snadná omyvatelnost. Nátěr lze snadno otírat hadrem s vodou nebo čistit neagresivními prostředky, aniž by došlo k jeho poškození nebo ztrátě kvality.

  Nezávadný

  Alpha Inner je nezávadný, neobsahuje škodlivé látky. Je vhodný pro použití v interiérech s vysokými hygienickými nároky, jako jsou školky, nemocnice, restaurace a další prostory, kde je bezpečnost a zdraví uživatelů prioritou.

  Šetří Co2

  Alpha Inner pomáhá snižovat emise skleníkových plynů díky své schopnosti snižovat spotřebu energie na vytápění a chlazení objektů. Tím se přispívá k ochraně životního prostředí a ke zdravějšímu životnímu prostředí pro nás všechny.

  Nehořlavý

  Alpha Inner nenapomáhá k rozšiřování ohně, což znamená, že snižuje riziko požáru a zlepšuje bezpečnost obyvatel domu. Tento materiál byl testován a splňuje náročné evropské standardy pro nehořlavost. Spadá do třídy C.

  × Spojte se s námi!