Izolace exteriéru

Pokud se potýkáte s vysokými náklady na klimatizování, přehřívání pokojů, půdních prostor a střech, řešením je pro vás aplikace nátěrové hmoty
Alpha Flexible
a Alpha Facade.

150 let stará budova a Alpha Facade

Izolace vlhké, historické budovy

Izolace střechy – Alpha Flexible

Sluneční záření

Izolační hmoty THRcoating ALPHA mají vysoké TSR (total solar reflectance), což je schopnost odrazit sluneční záření zpět do prostředí a tím snížit množství tepelné energie, kterou stěna, střecha nebo jakýkoli jiný povrch absorbuje.

Vysoká odolnost

Alpha Facade je fasádní izolace, která odolává běžným povětrnostním vlivům včetně kyselých dešťů a plísní. Vyznačuje se vysokou voděodpudivostí, zabraňuje vnikání vody do stavební konstrukce.

Omyvatelné

Jednou z výhod izolačních nátěrů THRcoating ALPHA je jejich snadná omyvatelnost. Nátěry lze snadno otírat hadříkem nebo neagresivními čistícími prostředky, aniž by došlo k jejich poškození nebo ztrátě kvality.

Nehořlavé

Alpha Facade a Flexible nenapomáhají k rozšiřování ohně, tím snižují riziko požáru a zvyšují bezpečnost obyvatel domu. Materiály byly testovány a splňují náročné evropské standardy pro nehořlavost. Spadají do třídy C.

Šetří Co2

Alpha Facade a Flexible snižují energetické ztráty budov, pomáhají snižovat náklady na vytápění a chlazení, což v konečném důsledku snižuje spotřebu energie a tím i produkci Co2.

Nezávadné

Izolační nátěr THRcoating ALPHA jsou nezávadné, neobsahují škodlivé látky a jsou vhodné pro použití v interiérech i exteriérech s vysokými hygienickými nároky.

Nátěr složený z patentovaného pojiva a mikrosfér

Co je to mikrosféra? Mikrosféra je malá kulatá přírodní částice, která se skládá z polymerů, skleněného prachu, křemičitanu hliníku a dalších příměsí. Vzniká zahříváním směsi těchto materiálů, které se následně rozpouštějí a vytvářejí pěnu, která ztvrdne do podoby kulatých mikrosfér. Tyto mikrosféry mají velmi malou hustotu, jsou velmi lehké, ale zároveň mají vysokou pevnost a odolnost vůči tlaku a deformaci. Díky těmto vlastnostem jsou mikrosféry skvělým izolantem a čím dál častěji používány jako izolační materiál.

Alpha Flexible / Facade

× Spojte se s námi!